SPRAWDŹ JAK WYGLĄDAŁA JEDNA Z NASZYCH EDYCJI

Film created by: Takie Kadry - Film ślubny Gdańsk https://www.takiekadry.pl/


WARSZTATY DLA FOTOGRAFÓW INNE NIŻ WSZYSTKIE

Warsztaty dla osób o wyjątkowej wrażliwości na emocje w fotografii . Gdzie uczymy się od najlepszych w branży, czyli od siebie nawzajem. Zapytacie co autor ma na myśli ? O co w tym chodzi, a może wciskają kit :) Poświęć chwilę jeżeli szukasz zupełnie „innych warsztatów”. Sami braliśmy udział w różnych workshop'ach i często brakowało nam interakcji oraz możliwości wyciągnięcia z nich tego czego najbardziej potrzebujemy. Siedzenie i słuchanie punkt po punkcie ustalonego programu, czekając pół dnia na to, żeby autor skończył mówić o swoim życiu oraz sukcesach, jest niekoniecznie tym czego szukamy. Jesteśmy przekonani, że nikt z nas nie szuka jedynej słusznej racji i schematu, bo zwyczajnie takie nie istnieją. Formę, którą Wam proponujemy można nazwać warsztatami, ale również spotkaniem fotograficznym. Gdzie każdy będzie mógł poruszyć nurtujące go tematy i poznać nie tylko nasze (prowadzących) zdanie, ale również innych fotografów - Was. Pamiętajcie, że nie ma jednej słusznej drogi. Dlatego takie „spotkanie” może otworzyć głowę na „Twój własny świat fotografii”. My zadbamy o sprzyjające do tego warunki (klimatyczne miejsce, z dala od wszystkiego, ognisko, muzyka, a to wszystko okraszone pysznym lokalnym jedzeniem) i podzielimy się całym naszym doświadczeniem.

 

Jeżeli potrzebujesz naładować baterie, obcując 3 dni z fotografią wraz z ludźmi, którzy ją kochają. Masz podobny zmysł estetyczny.  Tak samo jak my, uwielbiasz prawdziwe emocje i intymność w fotografii ślubnej. Szukasz siebie i swojej drogi. Nasze warsztaty są ewidentnie dla Ciebie. Na pewno znajdziesz odpowiedź na pytania, które Ciebie nurtują.

Warsztaty inne niż wszystkie. Dlaczego? Na pewno dlatego, że odbędą się w urokliwym miejscu na Warmii, z dala od zgiełku miasta. Całymi godzinami będziemy obcować tylko i wyłącznie z tematem fotografii. Nie będzie sztywnych ram programowych, a my i nasi goście będą dla Was jak „otwarta książka” Będziemy rozmawiać, dzielić się doświadczeniami oraz fotografować. Nie otrzymacie gotowych schematów, bo każdy z nas jest inny. Wierzymy w to, że wyjedziecie z głową pełną pomysłów, nowych kontaktów, a co najważniejsze, z przyswojoną nauką. Bo nasze warsztaty uczą, a nie dają niepraktyczną wiedzę. Każdy z nas ma inną wrażliwość i każdy z nas może być najlepszym fotografem Trzeba podążać zgodnie z własną intuicją. To pomaga, żeby się wyróżnić, być w tym wszystkim sobą.  Na pewno dowiecie się też na bazie naszych doświadczeniach, czego nie robić i co jest ważne, aby nie zginąć w gąszczu innych fotografów. Pamiętajcie, że nigdy nie będziecie jak inni fotografowie, ale też inni fotografujący nie będą tacy jak Wy. Każdy z nas jest najlepszą wersją samego siebie !


Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią ślubną czy jesteś już w branży. Wszyscy wzajemnie będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, zarówno tymi dobrymi jak i złymi. Zaopiekujemy się Wami, poświęcimy nasz wspólny czas na nurtujące Was zagadnienia. Dodatkowo wprowadzimy Was w świat naszej fotografii poprzez wspólne wykonanie reportażu z prawdziwie kochającą się parą. Będzie to niesamowity ładunek emocjonalny, doświadczycie czegoś wyjątkowego. Nasze warsztaty to połączenie luźnej formy, klimatu oraz pysznego jedzenia sprawi, że poczujecie  się naładowani pozytywną energią. Z otwartą głową i mega chęcią do dalszego działania. Dla osób, które będą potrzebowały wsparcia technicznego odnośnie sprzętu i nie tylko, mamy przygotowaną pomoc naszego partnera warsztatów Cyfrowe.pl Zatem nie martwcie się w tej kwestii - mamy dla Was przygotowane niespodzianki. 

O WARSZTATACH W PIGUŁCE


- Trzy dni w pięknym klimatycznym miejscu, gdzie będzie można doładować baterie. Obcując godzinami, z tym co kochamy - czyli fotografią. 

 

- Każdy z nas będzie dla Was jak otwarta księga. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą oraz doświadczeniem bez tajemnic i ściemniania. Porozmawiamy o wszystkim: o trudnych początkach, pozyskaniu i kontakcie z klientem (mailing, spotkanie, umowa), reportażu ślubnym ( jak pracujemy i jakiego sprzętu używamy), naszym workflow/marketingu, pracy z parą podczas sesji kończąc na obróbce (Lightroom/Photoshop) i tworzeniem historii na bloga.

  

- Pozostawimy sporo miejsca na wspólną dyskusję, z konkretną pomocą w rozwiązywaniu omawianych problemów. Poruszymy istotne dla Was tematy. Wspólnie zdecydujemy co to będzie.

 

- Wykonamy wspólnie klimatyczny, intymny reportaż. Przeżyjemy razem z parą coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Gra światła i cieni zabierze nas w piękną fotograficzną przygodę (pokażemy Wam jak pracujemy podczas reportażu, jak wykorzystujemy zastane warunki i jak wprowadzamy zakochanych w klimat, aby wydobyć z nich jak najwięcej prawdziwych emocji).

 

- Spędzimy razem całe dnie obcując z fotografią. Od śniadania do późnych godzin nocnych. Kończąc przy ognisku i lampce czegoś mocniejszego będziemy się dzielić wzajemnymi doświadczeniami, problemami, rozwiązaniami... 

 

- Jeżeli znajdą się osoby, które będą potrzebowały wsparcia w jakimkolwiek aspekcie technicznym. Na pewno je od nas otrzymają, w sposób nieingerujący w pozostałych uczestników warsztatów.

 

- Zostaniecie objęci opieką partnerów warsztatów Cyfrowe.pl, Rebel East i Nphoto

* specjalne zniżki na zakup sprzętu tylko dla uczestników warsztatów Intimate Workshop,

* Sprzęt z wypożyczalni, techniczna pomoc w obsłudze, 

* wsparcie i doradztwo przed i po zakupie sprzętu,

* atrakcyjne warunki wynajmu sprzętu po warsztatach,

* dedykowana opiekę i szybką realizację zamówień.

* pakiet od Nphoto oraz zniżki

* specjalne zniżki od Rebel East

 

- Wygodne i komfortowe zakwaterowanie.

 

- Zdrowe i pyszne jedzonko.

 

- Możliwość spędzenia czasu w super gronie, a kto wie może nowo zawarte znajomości przerodzą się w przyjaźnie na lata :)

 

- Po warsztatach zaprosimy Was do zamkniętej grupy wzajemnego wsparcia.

 


Warsztaty odbędą się w klimatycznym miejscu ATMA-agroturystyka (sprawdź klikając w nazwę), położonej w pięknym miejscu na Warmii. Totalna cisza z dala od miejskiego zgiełku. Spędzimy tam ze sobą 3 dni. W cenie gwarantujemy noclegi, pyszne i zdrowe jedzonko. Między czasie dużo kawy, herbaty i przekąsek :)

 

Cena za osobę 2299 zł ( płatność możliwa w ratach )

 

Miejsce jest zarezerwowane w momencie wpłacenia zadatku i podpisania umowy. 

Jeżeli pracujecie w większym zespole to piszcie, dla większych ekip mamy niestandardową ofertę.

Liczba miejsc mocno ograniczona.

POZNAJ NAS I MIEJSCE WARSZTATÓW


KWIECIEŃ 2022

I TERMIN: 

01-03.04.2022

 II TERMIN: 

22-24.04.2022

 MAJ 2022

III TERMIN:  

20-22.05.2022

PAŹDZIERNIK 2022

IV TERMIN:  

07-09.10.2022

V TERMIN:  

21-23.10.2022KWIECIEŃ 2023

I TERMIN:  

31.03-02.04.2023 

PAŹDZIERNIK 2023

I TERMIN:  

06-08.10.2023 

PAŹDZIERNIK 2023

II TERMIN:  

13-15.10.2023 KWIECIEŃ 2024

I TERMIN:  

5-7.04.2024 


Aby się zapisać lub zapytać o dostępne miejsce na dany termin, zapraszamy do formularza poniżej :)


Może wolisz nas osobiście zapytać o wszystko ? Dzwoń śmiało :)

Grzesiek, tel. 509 103 240 | Mariusz, tel. 735 555 533

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.CZEŚĆ !

Tu Grzesiek i Mariusz. Od kilkunastu lat fotografujemy reportaże ślubne. Mamy ich na koncie grubo ponad pół tysiąca. Długo szukaliśmy siebie i swojego stylu w fotografii ślubnej. Do momentu kiedy kilka lat temu poznaliśmy formułę elopement oraz slow wedding. Od tego czasu wykonaliśmy mnóstwo luźnych reportaży bez utartych schematów, w nieoczywistych miejscach i przede wszystkim z dala od konwenansów. Czujemy się dokumentalistami i opowiadamy historie takimi jakimi są bez ingerencji i założonego scenariusza. Mamy na koncie zorganizowanie różnych szkoleń,  w tym nasze alternatywne warsztaty, które doczekały się kilku edycji. Niestety na początku 2020 covid skutecznie pokrzyżował nasze dalsze plany. Prywatnie jesteśmy przyjaciółmi, którzy spełniają się tworząc wspólną inicjatywę zwaną - Project Elopement.


Skróty Elopementu podczas naszych edycji warsztatów.


PARTNERZY WARSZTATÓWWARSZTATY DLA FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH